Aracınızı Sayfamızda Kiraya Vermek Hem Fazla Basit Hem Kazançlıdikkat: WEB Sitemiz farklı şirketlerin kiralık vasıtalarını sergilemek amaçlı oluşturulmuştur.
sayfamızda yalnızca 12 değişik şirket /şahıs ile çalışırız.
Sitemizin tüm SEO düzenlemeleri tarafımızdan yapılmış ve şu anda Google’da birinci sayfa 1. Sıradadır. Aylık misafir hacmimiz 25-30K arasında seyretmektedir. sayfamızda aracınızı kiraya vermek çok Basit!
Çalışma Şartlarımız
ilkönce şunu söylemek istiyoruz. Hem müşterilerimize saygın hizmet götürmek hem de sayfamızın derecesini muhafazaetmek amacıyla her aracı sitemizde sergilemiyoruz.
Sitemizde son model ve vip otoları sergiliyoruz. (Mercedes,Audi,BMW,Volkswagen,Opel,Skoda,Toyota,Honda vb)
Aracınızı kiraya vereceğiniz zaman müşteri ile tüm sigorta sözleşme ve benzeri çalışmaları siz yaparsanız. Otomobiliniz kirada iken oluşacak herhangi bir hasardan sitemiz mesul olmayacaktır.
Otomobilinizin sitemizde yayınlanıp yayınlanamayacağı hakkında bilgiyi iletişim bilgilerimiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.
Şartlar
1- vasıtanızı sayfamızda sergilemek için önce size uygunolan bir paketi belirliyorsunuz.
2- Aracınızın kaliteli çözünürlüklü bir adet resmini, modelini ve diğer özelliklerini ( yakıt,vites, fiyat vb.) izmirvipotokiralama@gmail.com adresine mail gönderiyorsunuz.
3-Aracınızın görselleri tasarımcımız tarafından ayarlanıp sizin verdiğiniz bilgiler ışığında buraya tıklayın sayfamıza konur.
4-Aracınızın görseli üstüne şirket ismi ile iletişim numaranız eklenir.
5-Müşterilerimiz doğrudan sizinle iletişime geçebilecekleri inceleyin gibi, site üzerinde ki randevu formu ile vasıtanızı rezerve ederlerse, müşteri detayları tarafımızdan anlık olarak sizinle paylaşılır.
6-Biz hiçbir şekilde otonuzun kira bedelini tahsil etmeyiz. Kira bedelini siz müşterinizden tahsil alırsınız. Bu zamanda sayfadaki fiyatlara bağlı kalmak zorundasınız.
7-Biz müşterilerimize kira sonrası, hizmeti ile ilgili mutluluk anketi uygulaması yapar, geri dönüşleri de sizinle mail aracılığıyla paylaşırız.
8-Sayfamıza yollayacağınız araç görseli ve detayları ile ilgili bütün sorumluluk size aittir.
9-Sitemiz sadece otomobilaraç firması ile müşteriyi buluşturmak amaçlı ilanverme hizmeti verir.
10-Seçtiğiniz plana ait tutarı yaptığınız zaman araçlarınız siteye eklenir.
11.Ödemenizi yollayınca mutlaka izmirvipotokiralama@gmail.com mail adresine ödeme detayı yollayınız.
12.Vasıtanızı sayfamızda yayınlama kararı alınca yukarıdaki bütün koşulları kabul etmiş olursunuz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Aracınızı Sayfamızda Kiraya Vermek Hem Fazla Basit Hem Kazançlı”

Leave a Reply

Gravatar